• Neurotréningy s AMAKIDS

• Hurá! Začíname spoluprácu s Akadémiou na rozvoj intelektu AMAKIDS. Ako prví sa zoznamujú s neurotréningami prváci a druháci :-)

• Farebný - prvý týždeň 2024

• Prvý týždeň v Novom roku, už tradične farebný, nám po prázdninách prinesol radosť zo vzájomnej harmónie vo farbách kvetín, keďže téma kvetín sa nesie celým našim školským rokom :-)

• Pyžamkový deň 2024

• Prvý deň druhého polroka zvykne mať u nás pomalý rozbeh a príjemnú pyžamkovo-plyšákovú atmosféru :-) Zrelaxovali sme a dali sme priestor aj obľúbeným stolovým hrám, pri ktorých sa tiež vieme toho veľa naučiť.

• Beseda so spisovateľom

• Spisovateľ a jazykovedec Peter KARPINSKÝ sa venuje literatúre pre deti a mládež, rozhlasovej a televíznej tvorbe, tvorbe divadelných predstavení aj komiksov. Bolo nám cťou spoznať pána Spisovateľa osobne, porozprávať sa o jeho tvorbe a prečítaných knižkách (Ako sme s Ťukťukom ťukťukovali, Kde asi rozprávka býva, O malom kozmonautovi, Lebka s dvoma zámkami a mnohé ďalšie). Po stretnutí nasledovala prehliadka ilustrácií, ktoré pripravili naše deti k prečítaným knižkám p. Karpinského. Ďakujeme za Vaše krásne knihy, pán Karpinský. Tešíme sa na tú Vašu najnovšiu "Príbehy Kveťa Herbára", ktorá súznie s našou kvetinkovou témou roka.