• Obedy

• Obedy sú zabezpečené v budove školy v Súkromnej školskej jedálni n.o., (prevádzka Volgogradská 3, 080 01 Prešov, kontakt: 051 77 111 01, ssjpo@ssjpo.sk).

Deti si môžu vybrať z troch jedál najneskôr do 12:00 h. predchádzajúceho pracovného dňa. Jedálny lístok je zverejňovaný vo štvrtok pre nasledujúci týždeň na stránke www.stravnici.sk. Rovnako je do daného času potrebné realizovať aj odhlásenie z obeda deň vopred.

Od 1. 2. 2024 rodič uhrádza sumu 8 eur mesačne na čiastočnú úhradu režijných nákladov na stravovanie na stravovací účet školy: SK36 5600 0000 0049 0794 2002 do 15. dňa v danom mesiaci. Ako variabilný symbol sa uvedie meno dieťaťa.

Stravníci potrebujú mať na svojom konte zábezpeku minimálne 20 eur, uhrádza sa na účet jedálne: SK 28 7500 0000 0040 0138 6409 (variabilný symbol z pokynov na stravovanie).

Žiaci sú nahlasovaní automaticky, menu 1, pokiaľ to rodič nezmení. V prípade, že sa žiak do školy nedostaví (berie sa do úvahy minimálne 1 vyučovacia hodina) a jeho obed rodič neodhlási, sťahuje sa zo zábezpeky stravníka za jeden obed suma 2,10 eur u prvostupniarov a 2,30 eur u druhostupniarov (v tom prípade sa na platbu obeda nemôže využiť dotácia od štátu). V prípade, že systém prestane evidovať zábezpeku, prihlasovanie na ďalšie obedy sa pozastaví. Odporúčame preto rodičom sledovať si rezervu, aby k tomu nedošlo.

Stravníci používajú čipy, ktoré majú uložené v jedálni. Domov ich nenosia. Ich priložením k čítaciemu zariadeniu, ktoré je umiestnené pri výdajovom okienku, systém obsluhy oznámi oprávnenosť výdaja a druh objednaného jedla.

Deň neprítomnosti dieťaťa môže rodič prebrať obed do obedára v čase medzi 11.00 -13:00. Kuchári majú na daný deň menný zoznam a rodičovi vydajú obed po uvedení mena a priezviska (bez čipu). Rodič prichádza prebrať obed z druhej strany budovy, zo strany jedálne.